Матеріали VII Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво»,
22-24 листопада 2023 року

м.Шостка, Шосткинський інститут СумДУ


22-24 листопада 2023 року, під егідою Міністерства освіти та науки України, на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО». Зважаючи на воєнний стан, конференція проходила в онлайн-форматі з використанням інтернет-сервісу Google Meet.
Міжнародна науково-практична конференція «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО» була започаткована у 2011 році, і відтоді стала знаковою науковою подією не тільки для українських науковців, а і для представників багатьох країн світу.
Науковий захід охопив різні царини науки та був представлений сімома секціями:
1. Спеціальна хімічна технологія, виробництво боєприпасів та вибухові роботи в промисловості.
2. Загальна хімічна технологія, екологія, проблеми утилізації та розмінування.
3. Енергозбереження та альтернативні палива, запобігання енергетичній кризі.
4. Післявоєнна відбудова та управління економікою України.
5. Інформаційні технології, моделювання та автоматизація.
6. Хімія та фармацевтика.
7. Філософсько-методологічні та соціальні аспекти виробництва в умовах війни.
В роботі цьогорічної конференції прийняли участь 104 науковця з України, Польщі, Азербайджану, США, Норвегії, Латвії, Фінляндії. Були представники Вищих навчальних закладів, підприємств та організацій, ЗСУ, наукових та державних установ з міст: Київ, Варшава, Глівіце, Баку, Боулдер, Гельсінкі, Харків, Житомир, Суми, Глухів та Шостка.
На пленарному засіданні виступили:
Закусило Роман Васильович, заступник директора Шосткинського інституту Сумського державного університету з наукової роботи, голова організаційного комітету конференції, к.т.н., доцент Васьківський Михайло Іванович, заслужений діяч науки і техніки України, заступник начальника Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних сил України, полковник, д.т.н., професор Воеводка Анджей, директор компанії Експло-Експертиза, Глівіце, Польща, державний експерт Республіки Польща, д.т.н., професор Плацинда Павло Анатолійович, заступник начальника відділу охорони праці та навколишнього середовища департаменту з виробництва АФІ ПАТ «ФАРМАК» Павленко Оксана В’ячеславівна, заступник голови організаційного комітету, к.т.н.
Між гостями конференції проходив важливий і корисний обмін інформацією про міжнародну підтримку української науки та промисловості під час війни, про передові дослідження і розробки за пріоритетними світовими напрямами розвитку хімічних технологій, аналіз сучасних наукових проблем, теорії та практики управління виробництвом, визначення актуальних напрямків наукових досліджень в інтересах промисловості, подання на ринок нових розробок та технічних рішень.
На заключному пленарному засіданні не лише підсумовано результати наукових досліджень, а й окреслено перспективи подальшої співпраці.
Підсумком конференції стало прийняття рішення про видання збірника наукових праць, а також про подальшу співпрацю вчених для посилення науково-технічного та промислового співробітництва в гірничорудній та, особливо, в оборонній галузях.


Друкованій версії Збірника наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» присвоєно ISSN 2786-4898 (Print), електронній — ISSN 2786-4901 (Online).Збірник наукових праць VII Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» друкована версія(ISSN 2786-4898) >>>


Збірник наукових праць V Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» електронна версія(ISSN 2786-4901) >>>

Рішення V Міжнародної науково-практичної конференції , м. Шостка, 22-24 листопада 2023 року >>>

Сертифікати учасників V Міжнародної науково-практичної конференції ,
м. Шостка, 22-24 листопада 2023 року (rar архів)


Фоторепортаж: