Програма конференції

Програма конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво»

Шановні учасники конференції!

Програма конференції охоплює широке коло питань, присвячених актуальним проблемам хімічної технології, її економічним і екологічним аспектам, а також перспективам збереження та розвитку української науки та промисловості під час війни.
До публікації приймаються праці за тематикою конференції, написані за результатами робіт магістрантами, аспірантами і докторантами, викладачами, кандидатами і докторами наук, іншими науковими співробітниками.
До участі в конференції приймаються матеріали, що раніше не публікувалися. Відправивши текст публікації конференції, автор бере на себе відповідальність за те, що текст публікації є остаточним варіантом, містить достовірні відомості, що стосуються результатів дослідження, і не вимагає доопрацювань.
Наукові матеріали публікуються українською, англійською, польською мовами.

Участь у конференції

Для розгляду питання участі в конференції до 10 листопада необхідно заповнити онлайн-форму учасника за посиланням "→ заявка на участь " та завантажити текст наукової праці, оформлений згідно → вимог.
Надіслані матеріали розглядатимуться редакційною колегією.У разі невідповідності вимогам, матеріали не приймуться до друку.
За результатами роботи конференції буде видано збірку наукових праць, електронна версія якої буде розміщена на сайті → himtec.sumdu.edu.ua