Програма конференції

Програма конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво»

Шановні учасники конференції!

Доводимо до Вашого відома регламент VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО».
Конференція відбудеться 22-24 листопада 2023 року у дистанційному форматі з використанням інтернет-ресурсу Google Meet.

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
22 листопада 2023 року
Закінчення реєстрації учасників. Розміщення програми конференції на сайті https://himtec.sumdu.edu.ua
23 листопада 2023 року
12:00 – Пленарне засідання. Відкриття конференції.
Посилання -> https://meet.google.com/xfs-pxuf-jkp
12:30 – Робота конференції.
24 листопада 2023 року
11:30 – Заключне засідання. Закриття конференції, підведення підсумків.
Посилання -> https://meet.google.com/xfs-pxuf-jkp
Збірник наукових праць VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» буде розміщено на сайті https://himtec.sumdu.edu.ua 30 листопада 2023р.
Сертифікат учасника буде висланий на електронну адресу кожному учаснику після закінчення конференції.

Програма конференції охоплює широке коло питань, присвячених актуальним проблемам хімічної технології, її економічним і екологічним аспектам, а також перспективам збереження та розвитку української науки та промисловості під час війни.
До публікації приймаються праці за тематикою конференції, написані за результатами робіт магістрантами, аспірантами і докторантами, викладачами, кандидатами і докторами наук, іншими науковими співробітниками.
До участі в конференції приймаються матеріали, що раніше не публікувалися. Відправивши текст публікації конференції, автор бере на себе відповідальність за те, що текст публікації є остаточним варіантом, містить достовірні відомості, що стосуються результатів дослідження, і не вимагає доопрацювань.
Наукові матеріали публікуються українською, англійською, польською мовами.

Участь у конференції

Для розгляду питання участі в конференції до 1 листопада необхідно заповнити онлайн-форму учасника за посиланням "→ заявка на участь " та завантажити текст наукової праці, оформлений згідно → вимог.
Надіслані матеріали розглядатимуться редакційною колегією.У разі невідповідності вимогам, матеріали не приймуться до друку.
За результатами роботи конференції буде видано збірку наукових праць, електронна версія якої буде розміщена на сайті → himtec.sumdu.edu.ua