Архіви І Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука та виробництво»,
07-09 листопада 2012 р.

м.Шостка, Шосткинський інститут СумДУ

І Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія: наука і виробництво» успішно пройшла в Шосткинському інституті Сум ДУ. Її мета – активізація інноваційної діяльності інженерів, спеціалістів і аспірантів, наукових представників галузі, співробітників вищих навчальних закладів на вирішення технічних, технологічних і економічних завдань, сприяння удосконаленню умов виробництва, техніки, устаткування, зниження собівартості виробів.
Широке і авторитетне представництво форуму, а в науковий і програмний комітети увійшли науковці Шосткинського інституту, Сумського державного університету, Національного технічного університету «КПІ», російського Федерального державного унітарного підприємства «Сплав», Інституту високоточних систем ім. Грязєва ВПО «Тульський державний університет», Центрального науково-дослідного інституту озброєння і військової техніки Збройних сил України, Інституту біоколоїдної хімії ім. Ф.Д. Овчаренка, Державного підприємства «Конструкторське бюро «Артилерійське озброєння», Казенного підприємства «Імпульс», Державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Промінь», Державного науково-виробничого комплексу «Прогрес», Казенного підприємства «Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. О.О.Морозова», Хімічного казенного об’єднання ім. Г.І.Петровського, підприємства «Донецький казенний завод хімічних виробів», Державного науково-дослідного інституту хімічних продуктів, - свідчить про значимість конференції та цікавість до неї.
Робота конференції проходила в 5 секціях: «Спеціальна хімічна технологія», «Утилізація і екологічні проблеми», «Енергозбереження і альтернативні палива», «Економіка виробництва і природокористування», «Моделювання і автоматизація робочих процесів». Було прослухано понад 100 доповідей науковців, які приїхали на конференцію з різних міст України та країн пострадянського простору. Найбільш представленими були Шостка, Конотоп, Дніпропетровськ, Суми, Донецьк та Київ. Особливе зацікавлення викликав виступ доктора технічних наук, академіка Російської академії наук, генерального директора Федерального державного унітарного підприємства « Державне наукове підприємство «Сплав», Героя Росії Макаровця М.О. Людина-легенда, вчений світового рівня, конструктор унікальної військової техніки, він зробив екскурс в історію галузі, ґрунтовно окреслив проблеми і перспективи, висловив сподівання на співпрацю з Україною. До речі, Макаровець М.О. – наш земляк, уродженець м. Кролевця. Микола Олександрович дав відповіді на запитання присутніх. А також зробив приємний пам’ятний подарунок Шосткинському інституту СумДУ.
Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференція «Хімічна технологія: наука і виробництво» надруковано у збірнику тез.

Тези доповідей І Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука та виробництво»,
07-09 листопада 2012 р.:

№1 >>> №2 >>> №3 >>> №4 >>> №5 >>> №6 >>> №7 >>> №8 >>> №9 >>> №10 >>>

Рішення I Міжнародної науково-практичної конференції   «Хімічна технологія: наука та виробництво»,
07-09 листопада 2012р.

Фоторепортаж: