Контакти

Контакти Шосткинського інституту Сумського державного університету

вул.Леоніда Каденюка 1, м. Шостка, Сумська область, 41100,Україна
Тел.: +38(05449) 4-28-28
Web-сайт iнституту: https:/shinst.sumdu.edu.ua

Web-сайт конференції: https://himtec.sumdu.edu.ua
e-mail: [email protected]

Контактна інформація оргкомітету

Голова – Закусило Роман Васильович, кандидат технічних наук, доцент, заступник директора з наукової роботи ШІ СумДУ, моб. тел.: 066-884-37-89
Заступник голови - Павленко Оксана Вячеславівна, кандидатка технічних наук, старша викладачка кафедри хімічної технології ВМС, моб. тел.: +38-095-421-40-00;
Технічний секретар – Скуба Юлія Геннадіївна, фахівець кафедри економіки та управління ШІСумДУ, моб. тел. +38-066-455-87-49.
Технічний секретар(для іноземців) – Закусило Дарина Романівна, аспірантка кафедри екології та природозахисних технологій, факультет ТЕСЕТ, моб.тел. +38-066-195-59-74.

Ми на карті

м.Шостка запрошує

Шостка – районний центр Сумської області, місто обласного підпорядкування, розташоване на березі однойменної річки, притоки Десни. Поселення засноване в 1-й половині XVIII століття, статус міста має з 1924 року. Відстань до Сум становить 209 км, до Києва – 300 км, Чернігова – 212 км, Харкова та Гомеля – 320 км; до траси Київ-Москва - 32 км. Шостку та Київ з'єднує електрофікована залізниця. У місті мешкає близько 78 тисяч жителів. У Шостці функціонують підприємства хімічної, лісної, харчової та оборонної галузі, а також науково-дослідні інститути. Працюють 13 загальноосвітніх шкіл, 3 професійно-технічні навчальні заклади, медичне училище та хіміко-технологічний коледж. Головним освітнім закладом міста є Шосткинський інститут, створений в 2001 році як позабазовий структурний підрозділ Сумського державного університету класичного типу, який має IV рівень акредитації, що дає право на підготовку спеціалістів найвищих кваліфікаційних рівнів - «спеціаліст» та «магістр» - практично з усіх спеціальностей денної та заочної форм навчання (наказ №414 Міністерства науки і освіти України від 08.06.2001 р.)
Нині в інституті на денній та заочній формі навчається більше 600 студентів; 80% викладачів мають науковий ступінь кандидатів та докторів наук, працює 4 професори та доценти, середній вік професорсько-викладацького складу - 49 років.
Інститут здійснює підготовку за такими спеціальностями: «Галузеве машинобудування», «Хімічні технології та інженерія», «Економіка», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». До складу інституту входять 14 навчально-наукових лабораторій. Студенти мають можливість отримати на старших курсах другу вищу освіту, навчатися на військовій кафедрі, продовжити навчання в аспірантурі. Один із основних напрямів діяльності вузу – науково-дослідна робота.
ШІСумДУ став центром наукових заходів різного рівня за широкого представництва діячів науки та промисловців регіону та держави в цілому. З 2011 року в Шосткинському інституті проходить Всеукраїнська науково – теоретична конференція «Хімічна технологія: наука та виробництво», з 2012 - Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» за участі представників України, Азербайджану, Польщі та Латвії.
Шосткинський інститут розвивається, рухається вперед назустріч інноваціям, прагне бути цікавим не лише для власних студентів, але й для інших навчальних закладів, підприємств та організацій регіону, а тому відкритий для спілкування та співпраці.