Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво»,
23-25 листопада 2016 року

м.Шостка, Шосткинський інститут СумДУ

IІІ Міжнародна науково-практична конференція «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО» зібрала в IV корпусі Шосткинського інституту СумДУ представників науки та виробництва з різних регіонів України та близького зарубіжжя. Це керівники провідних виробничих об’єднань, підприємств і організацій, науково-дослідних центрів та інститутів, науковці зі столичних вузів, Львова, Сум, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Черкас, Глухова, а також гості з Латвії, Республіки Білорусь та Польщі.
Конференція організована Шосткинським інститутом Сумського державного університету під егідою Міністерства освіти і науки України спільно з Центральним науково-дослідним інститутом озброєння та військової техніки збройних сил України, Державним науково-дослідним інститутом хімічних продуктів, КП «ШКЗ «Імпульс», КП «ШКЗ «Зірка», виконавчим комітетом Шосткинської міської ради та управлінням освіти Шосткинської міської ради з метою аналізу стану і оцінки перспектив міжнародного співробітництва у сфері хімічної технології, розширення наукових та виробничих міжнародних зв'язків, інтеграції наукових розробок у реальний сектор економіки та виробництва, забезпечення якісно нового рівня підготовки фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів, активізації та розвитку наукових досліджень та інноваційної діяльності, підвищення їх результативності та ефективності.
Відкриваючи пленарне засідання, т.в.о директора ШІСумДУ Тугай Н.О. зазначила, що в цей непростий час конференція прагне об’єднати зусилля науки та виробництва усіх куточків України та сусідніх держав. І Шосткинський інститут, на базі якого вже втретє проводиться захід такого високого рівня, - став центром, де розглядаються нагальні проблеми та приймаються серйозні рішення.
Чернов Є.Д., директор казенного підприємства «Шосткинський казений завод «Імпульс», наголосив на необхідності реального втілення запропонованих учасниками даної конференції тем, а також визначив як найважливіше питання, над яким варто працювати нині, – питання енергозбереження.
Начальник 2-го Науково-дослідного управління розвитку та озброєння сухопутних військ НДІ ОВТ ЗСУ, полковник Ларін О.Ю. розповів про організацію, представником якої є, дав короткий огляд стану виробничих потужностей воєнно-промислового комплексу України з випуску боєприпасів, у тому числі і підприємств Шостки, окреслив їхню роботу на найближчу перспективу, акцентував увагу на роль ШІСумДУ в даному процесі.
Свою підтримку і сприяння науковим заходам, що проводяться в Шосткинському інституті, висловив міський голова Нога М.П.
Далі учасники конференції працювали в 6 секціях за такими тематиками:
1. Спеціальна хімічна технологія і виробництво боєприпасів та вибухові роботи в гірничорудній промисловості.
2. Загальна хімічна технологія, екологія та проблеми утилізації.
3. Енергозбереження та альтернативні палива.
4. Економіка виробництва і природокористування.
5. Моделювання та автоматизація робочих процесів.
6. Філософсько-методологічні та соціально-політичні аспекти виробництва.
На заключному пленарному засіданні учасники конференції прийняли рішення про подання органам державного управління, підприємствам оборонної промисловості держави на чолі з ДК «Укроборонпром» ряд пропозицій. «Рішення IІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО» підписали керівники ЦНДІ ОВТ ЗСУ, ДП «ДержНДІХП», КП «ШКЗ «Імпульс», КП «ШКЗ «Зірка» та т.в.о. директора Шосткинського інституту.

• Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції ( м. Шостка, 23-25 листопада 2016 року )

Тексти доповідей учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції
«Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» >>>


Рішення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції , м. Шостка, 23-25 листопада 2016 року

Сертифікати учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції ,
м. Шостка, 23-25 листопада 2016 року (секція №1)


Сертифікати учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції ,
м. Шостка, 23-25 листопада 2016 року (секція №2)


Сертифікати учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції ,
м. Шостка, 23-25 листопада 2016 року (секції №3 - №6)


Фоторепортаж: