Організатори конференції

Всі пленарні заходи конференції відбуваються у сучасному корпусі Шосткинського інституту Сумського державного університету

Міжнародна науково-практична конференція «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО» традиційно збирає в Шосткинському інституті СумДУ представників науки та виробництва з різних регіонів України та близького зарубіжжя. Це керівники провідних виробничих об’єднань, підприємств і організацій, науково-дослідних центрів та інститутів, науковці з Києва, Сум, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя, Конотопу, Глухова, а також гості з Азербайджану, Латвії та Польщі.

Глобальна мета організації конференції:

• підвищити значущість інтелектуального капіталу, як основоположного чинника інноваційного розвитку країни;
• проаналізувати і оцінити проведені наукові дослідження з точки зору їх результативності та застосовності;
• сприяти впровадженню сучасних інноваційних технологій, простежити історію розвитку і сучасний стан науки;
• створити простір для професійної самореалізації молодих фахівців та їх участі у вирішенні актуальних проблем країни.

Результати конференції

Резолюція(рішення) конференції відображає основні висновки, до яких прийшли учасники конференції в результаті обговорення її проблематики.
Рішення конференції готується організаційним комітетом конференції з урахуванням пропозицій учасників і приймається на пленарному засіданні простою більшістю голосів присутніх.
У резолюцію включаються рекомендації , які відображають позицію учасників з проблем, обговорених на конференції, і групуються по блокам різних напрямків її роботи. Резолюція(рішення) публікується на сайті конференції.